Działka
Cieciszew, mazowieckie
- 625 075 zł
- 2 273 m²
- 275 zł/m²
Agnieszka Dzierz...
Skontaktuj się
Działka
Cieciszew, mazowieckie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Działka
Zaktualizowane: 8 maja 2026
625 075 zł 2 273 m² 275 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 625 075 zł (275 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: 2 273 m²
- kształt: prostokąt; długość: 80m; szerokość: 28m; teren zróżnicowany
- dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Next Nest, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 330718
Lokalizacja
- Adres: Cieciszew, Konstancin-Jeziorna, piaseczyński, mazowieckie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
Sprzedaż | działka | Cieciszew | Gmina Konstancin-Jeziorna | 2273 m2 | 625 075 zł
Przedmiotem sprzedaży jest ciekawie położona działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną ( również dwulokalową ).
Działka o powierzchni 2237 m2 znajduje się w Cieciszewie / gmina Konstancin - Jeziorna / w pobliżu budynku Straży Pożarnej.
Dla działki została podjęta Uchwała m 383/VIII/28/2021 Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna z dnia 30 czerwca 2021 r. (...)